Blitz

 Breaking News

Kush fshihet pas arrestimeve të ditëve të fundit? Zbulohet emri i biznesmenit që tregoi gjithçka!

Kush fshihet pas arrestimeve të ditëve të fundit? Zbulohet emri i biznesmenit që tregoi gjithçka!
October 22
11:34 2018

Ditët e fundit në Shqipëri janë bërë disa arrestime nëpërmjet një operacioni antidrogë.

Por NewsBomb ka zbuluar se këto arrestime lidhen me pronarin e “Arbri Garden” dhe dyshohet se ai ka folur duke zbërthyer zinxhirin e trafikut të kokainës dhe personat që janë të përfshirë në të.

Rikujtojmë se Arbri Çekaj është arrestuar në Gjermani për 613 kg drogë të fshehur në banana që u kapën në portin e Durrësit.

Gjithësesi duhet të presim ende për të zbuluar emrat e të arrestuarve dhe rolet e tyre, por Fatmir Xhafaj ka lajmëruar se veç tyre do të ketë edhe arrestime të tjera./Blitz.al/

Share