Blitz

 Breaking News

“Kampion që në vegjëli”, Xherdan Shaqiri feston ditëlindjen dhe poston foto nga fëmijëria

“Kampion që në vegjëli”, Xherdan Shaqiri feston ditëlindjen dhe poston foto nga fëmijëria
October 10
18:38 2018

Xherdan Shaqiri feston sot 27 vjetorin, dhe zgjodhi këtë rast për të postuar nje foto nga fëmijëria e tij, në profilin zyrtar në Instagram. I talentuar që në vegjëli, “Xherdani i vogël” mban në duar një trofe, sikurse duket, të fituar në një garë futbolli të zhvilluar në ato kohë.

Urimet kanë qënë të shumta për Shaqirin, jo vetëm nga fansat, por edhe nga personazhe të njohur të futbollit dhe jo vetëm.  Capital T, Dafiana Zeqiri, Blerim Destani, e te tjerë, kanë zgjedhur këtë postim pët t’i uruar ditëlindjen futbollistit të njohur. Edhe ne bashkohemi me urimet e tyre: “Edhe 100 vite Xherdan!”. /Blitz.al/

 

/Blitz.al/

 

Share