Blitz

 Breaking News

Identifikohet kufoma në landfillin e Sharrës, i përket një 17-vjeçari nga Tropoja

Identifikohet kufoma në landfillin e Sharrës, i përket një 17-vjeçari nga Tropoja
August 07
17:49 2016

Pak orë pas bërjes të ditur të lajmit për gjetjen e një kufome, burime të grupit hetimor deklarojnë se i përket një 17-vjeçari nga Tropoja. Viktima është Ardit Xhoklaj 17 vjeç, i cili dyshohet se ka rënë në kazanin e makinës së plehrave dhe e ka goditur presuesja e mbeturinave.

Fillimisht, grupi hetimor bëri me dije dyshimin se mund të ishte një punonjës në landfill, për shkak se i janë gjetur doreza në duar dhe në trup kishte të veshur një mushama të ngjashme me atë të punëtorëve të pastrimit kur mbledhin plehrat. /Blitz.al/

Tags
Share