Blitz

 Breaking News

I ftohti acar, ujku zbret në mes të qytetit

I ftohti acar, ujku zbret në mes të qytetit
January 10
13:59 2017

Këto ditë  janë raportuar dhjetra raste të problemeve që ka shkaktuar e ftohta dhe acari kudo në vend, apo edhe në vendet fqinje, por duket se edhe çuditë janë pjesë e saj.

Në Malishevë të Kosovës, janë shkrepur disa foto ku duket qartësisht një ujk që ka zbritur në qytet dhe lëviz lirisht në të, duke u bërë dhe rrezik për qytetarët.

Fotot janë publikuar nga portali i qytetit Malishevapress në faqen e tyre.

ujku

ujku-1

Share