Blitz

 Breaking News

Helmohen 40 persona në një rrobaqepsi në Durrës

Helmohen 40 persona në një rrobaqepsi në Durrës
November 24
14:28 2018

Rreth 40 punonjëse të një rrobaqepësie në Durrës janë paraqitur në urgjencën e Spitalit të Durrësit me simptoma helmimi.

Sipas “BalkanWeb” punonjëset janë ndier keq, duke pasur marrje mendsh dhe këputje

Aktualisht ato po marrin trajnimin mjekësor në spitalin e Durrësit. Sipas mjekëve po vëzhgohet gjendja e tyre dhe nëse kanë probleme të rënda do nisen me urgjencë drejt Tiranës.

Share