Blitz

 Breaking News

Gjirokastër, përndiqte dhe dhunonte gruan, arrestohet polici!

Gjirokastër, përndiqte dhe dhunonte gruan, arrestohet polici!
January 10
09:36 2017

Në shtator të vitit 2016, një polic që ushtronte profesionin e tij në Komisariatin e Delvinës u akuzua për veprën penale “Dhunë në familje”. U mësua se ai jo vetëm që e dhunonte gruan e tij, por edhe e përndiqte.

Pas kaq muajsh, polici Klement Hamzaj, 34 vjeç, ka rënë në pranga dhe do të vazhdohet me procedurat e gjykimit të tij nga organet përkatëse. /Blitz.al/

Share