Blitz

 Breaking News

(Foto) Tirane/Aksident i rëndë, makinat përplasen në rrugë bosh

(Foto) Tirane/Aksident i rëndë, makinat përplasen në rrugë bosh
March 09
09:20 2019

Mëngjesin e sotëm në qëndër të Tiranës, dy makina janë përplasur keq me njëra –tjetrën.

Aksidenti ndodhi në orën 6:20, kur rruga ishte thuajse bosh, nga një ‘Golf’ me targa AA701 HJ dhe një ‘Mercedez Benz S’ me targa AA522TD.

Sipas Syri.net nga përplasja nuk pati viktima, por dëmtime të shumta të të dy mjeteve.
Aksidenti ndodhi në rrugën Ibrahim Rugova, në hyrje të Bllokut, pranë urës së Lanës./blitz.al

Share