Blitz

 Breaking News

Fier- Rrufeja godet shtetasit, një i vdekur dhe një i plagosur

Fier- Rrufeja godet shtetasit, një i vdekur dhe një i plagosur
October 07
13:28 2016

Si pasojë e motit të keq, një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në qytetin e Fierit në fshatin Çlirim, ku shtetasit janë goditur nga rrufeja.  Prej ditës së sotme moti i keq ka përfshirë gjithë vendin.

Ende nuk dihen identitet e viktimës dhe të plagosurit. Paraprakisht nuk dihen ende rrethanat sesi ka ndodhur ngjarja dhe hetimet po vijojnë. /Blitz.al/

Share