Blitz

 Breaking News

Erion Veliaj surprizon me video-mesazhin më tip: Gjithçka është e përkohshme, vetëm Fevziu është i përjetshëm

Erion Veliaj surprizon me video-mesazhin më tip: Gjithçka është e përkohshme, vetëm Fevziu është i përjetshëm
September 07
20:27 2017

Në 20-vjetorin e emisionit “Opinion”, kryetari i Bashkisë, Erion Veliaj, ka menduar të bëjë një video-mesazh sa humoristik aq edhe të këndshëm drejtuar gazetarit Blendi Fevziu.

Me batutë, kryebashkiaku është shprehur se gjithçka në këtë botë është e përkohshme, vetëm Fevziu është i përjetshëm – duke nënkuptuar se ai ka një kohë shumë të gjatë në ekran.

Gjithashtu Veliaj ka treguar se Blendi është “bleta punëtore” e gazetarisë dhe ka furnizuar me gazetarë dhe opinionistë të gjitha emisionet e tjera. /Blitz.al/

Share