Blitz

 Breaking News

Ekzekutohet një person në Shkodër, nis hetimi

Ekzekutohet një person në Shkodër, nis hetimi
October 06
11:29 2016

Një vrasje me armë është shënuar paraditen e sotme në qytetin e Shkodrës. Krisma armësh janë dëgjuar rreth orës 11:00 të ditës së sotme.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër-Velipojë, konkretisht tek “Ura e Gjo Lulit”, ku ka mbetur i vdekur një person.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe as motivet e vrasjes. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimin për zbardhjen e saj. /Blitz.al/

Tags
Share