Blitz

 Breaking News

E fundit/ Të shtëna armësh në qendër të Shkodrës, raportohen tre të plagosur

E fundit/ Të shtëna armësh në qendër të Shkodrës, raportohen tre të plagosur
July 15
12:22 2017

Mesditën e sotme, qyteti i Shkodrës është përfshirë nga një shkëmbim zjarri, ku deri tani raportohen 3 të plagosur, mes të cilëve qytetari Doni Lisi, i cili ndodhet në gjendje të rëndë, Enrik Prenushi, Elona Çurku.

Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit dhe të shtënat kanë ardhur nga më shumë se 1 person. Raportohet se ambulanca dhe policia ndodhen në vendngjarje, ndërkohë që nuk është bërë i mundur  akoma identifikimi i autorëve (vazhdon). /Blitz.al/

Share