Blitz

 Breaking News

Durrës, humb jetën një tjetër pushues

Durrës, humb jetën një tjetër pushues
August 06
15:57 2017

Një tjetër pushues pushues ka humbur jetën në plazhet shqiptare.

Policia e Durrësit bëri me dije se një 52-vjeçar ka humbur jetën në bregdetin e Durrësit një ditë më parë.

Shtetasi me iniciale F.Ç, i cili vuante prej kohësh nga zemra,  i ka rënë të fiktë sapo ka hyr në det.

Ndërkohë po pounohet për të përcaktuar shkakun e vdekjes.

NJOFTIMI POLICISË:

Drejtoria Vendore e Policisë së qytetit bregdetar bën me dije se një ditë më parë, rreth orës 14:25, shtetasi me inicialet F.Ç., 52 vjeç, banues në Tiranë, i cili ka vuajtur nga zemra, sapo është futur në det, i ka rënë të fikët dhe në orën 15:00, ndërroi jetë në spital.

Po punohet për përcaktimin e shkakut të vdekjes.

/Blitz.al/

Share