Blitz

 Breaking News

Cristiano Ronaldo tregon për herë të parë sa fëmijë do të donte

Cristiano Ronaldo tregon për herë të parë sa fëmijë do të donte
July 27
13:00 2017

Ylli i futbollit Cristiano Ronaldo është baba i tre fëmijëve dhe është në pritje të fëmijës së katërt nga e dashura e tij Georgina Rodriguez.

Cristiano Jr, Eva dhe Mateo janë 3 vogëlushët e tij.

Por duket se Ronaldo nuk do të mjaftohet me kaq, sepse ai i ka idetë të qarta se sa fëmijë dëshiron.

Së fundmi ai ka treguar në një intervistë për një televizion kinez numrin e fëmijëve që do të donte.

“Cristianinho është shumë i lumtur. Më thotë që dëshiron edhe motra e vëllezër të tjerë. Ai do 7, numrin magjik. Mendoj se është ok!”,- ka thënë futbollisti.

Kujtojmë që të tre fëmijët e Ronaldos janë bërë nga 2 nëna të panjohura, ndërsa është në pritje të bebes nga e dashura Georgina, e cila mësohet se është në muajin e 6-të të shtatzënisë.

/Blitz.al/

Share