Blitz

 Breaking News

Ish-kryeministri Berisha feston 73 vjetorin, “Hyra ne vitin e katert te vjeshtes time si pranvere!”

Ish-kryeministri Berisha feston 73 vjetorin, “Hyra ne vitin e katert te vjeshtes time si pranvere!”
October 15
12:10 2017

Ish-Kryeministri Sali Berisha sot feston 73-vjetorin e lindjes dhe ka hyrë në vitin e katërt të vjeshtës së tij, sikurse thotë edhe ai vetë.

Në një postim në facebook, Berisha ka shprehur mirënjohjen për familjarët dhe të afërmit e tij, si edhe për mbështetësit.

“Miq, sot 73 vjeç! Hyra ne vitin e katert te vjeshtes time si pranvere! Mirenjohje te pakufishme per familjen time dhe te gjithe ju. Lavdi Zotit! Paçi bekimin e Tij! Sb”, – shkruan ish-kryeministri  Sali Berisha.   /Blitz.al/

Share