Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Zone e Lire"

Greta Koçi: “Burrin nuk e dua me bindje të majta”

    Greta Koçi: “Burrin nuk e dua me bindje të majta”

Greta Koçi, e ftuar tek “Zonë e Lirë” në Tv Klan, për të folur më tepër për klipin e saj të ri “S’jena ni motit”, i është përgjigjur edhe disa

Lexo me Shume

Pendohet Bleona: Unë besoj në dashuri, nuk i bëj gjërat për para!

    Pendohet Bleona: Unë besoj në dashuri, nuk i bëj gjërat për para!

Kohët e fundit kemi parë se sa herë Arian Çani dhe Bleona Qereti qëndrojnë afër njëri-tjetrit, batutat e lëshuara bëjnë xhiron e portaleve të ndryshme. E njëjta gjë ka ndodhur

Lexo me Shume

Noizy: Londra, është një ferr i vërtetë!

    Noizy: Londra, është një ferr i vërtetë!

I ftuar në emisionin “Zonë e lirë” të Arian Çanit, reperi Noizy ka folur për projektet e tij të ardhshme dhe, sigurisht, për të kaluarën e tij. I pyetur nga

Lexo me Shume