Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Zona"

Punime në rrjet, ja zonat pa energji sot në Tiranë

    Punime në rrjet, ja zonat pa energji sot në Tiranë

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka bërë me dije zonat ku do të mungojë energjia elektrike për shkak të disa punimeve që po bëhen në rrjet. Konkretisht, OSHEE njofton

Lexo me Shume