Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Zjarrfikes"

I plas dinamiti në duar, plagoset rëndë punonjësi i zjarrfikëses

    I plas dinamiti në duar, plagoset rëndë punonjësi i zjarrfikëses

Një punonjës i zjarrfikëses ka mbetur i plagosur rëndë për shkak të plasjes së dinamitit. Ngjarja e rëndë është shënuar në Skrapar teksa 41-vjeçari Turhan Myftari ishte duke peshkuar në

Lexo me Shume