Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Zinedine Zidane"

Zinedine Zidane: Morata qëndron në Madrid. Hazard? I përket Chelsea-t

    Zinedine Zidane: Morata qëndron në Madrid. Hazard? I përket Chelsea-t

Trajneri i Real Madrid nuk ka ndërmend ta lejojë sulmuesin Alvaro Morata të largohet, pavarësisht interesimit të shumë skuadrave europiane. Spanjolli u rikthye në “Santiago Bernabeu” për shumën e 30

Lexo me Shume