Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Zin City"

Një qytet që flet në gjuhën e Noizyt

    Një qytet që flet në gjuhën e Noizyt

    Prej disa kohësh flitet që Noizy do të nxjerrë albumin e ri të titulluar “Zin City”. Albumi titullohet kështu sepse supozohet të jetë si një qytet ku flitet

Lexo me Shume