Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "zhveshje"

Zhveshi me dhunë qytetarin në mes të bulevardit, policia: Ndaluam babë e bir, ishin të dehur

    Zhveshi me dhunë qytetarin në mes të bulevardit, policia: Ndaluam babë e bir, ishin të dehur

Në një video të regjistruar në orët e para të ditës së sotme në bulevardin kryesor të Tiranës shihet se si disa efektivë policie, pasi kanë zhveshur lakuriq një qytetar,

Lexo me Shume

10 artistët që janë zhveshur në videoklipet e tyre

10 artistët që janë zhveshur në videoklipet e tyre

Ka mënyra të ndryshme për të tërhequr vëmendjen në një videoklip dhe një nga këto mënyra është edhe zhveshja. Këtë “armë” e kanë përdorur një numër i madh artistësh ndërkombëtarë,

Lexo me Shume

Lakuriq në tapetin e kuq, ja si filloi gjithçka…

    Lakuriq në tapetin e kuq, ja si filloi gjithçka…

Edhe lakuriqësia e yjeve të Hollivudit në parakalimet në tapetin e kuq e ka një histori. Edhe pse duket sikur me kalimin e viteve zhveshja nëpër dalje publike shtohet, duhet

Lexo me Shume