Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Zhvendosja"

(FOTO) Zhvendoset memoriali i Azem Hajdarit

    (FOTO) Zhvendoset memoriali i Azem Hajdarit

Ndërtimi i “Kullës së Fidelit” në kryeqytet, krahas ish-selisë të Partisë Demokratike, duket se është bërë shkak për largimin e memorialit të Azem Hajdarit. Ky memorial është ngritur në vendin

Lexo me Shume