Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Zhdukja"

Zhduket 15-vjeçari, familja: E rrëmbeu një afgan

    Zhduket 15-vjeçari, familja: E rrëmbeu një afgan

Një i ri nga Dobërçani i Kosovës rezulton i zhdukur prej dy javës. Prindërit e tij kanë shprehur për “Zëri”-n dyshimet se i biri Liridon Kallaba është rrëmbyer nga një

Lexo me Shume

Zhduket 17-vjeçarja nga Fieri, prindërit: Tha se ndodhej në Kosovë

    Zhduket 17-vjeçarja nga Fieri, prindërit: Tha se ndodhej në Kosovë

Adoleshentja 17-vjeçare nga Marinza e Fierit, L. Rredhi,  është larguar prej një muaji nga shtëpia, por prej pesë ditësh ajo nuk ka patur as kontakt telefonik me prindërit. Rasti është

Lexo me Shume

Gjendet në Aleksandri anija e peshkimit, rezultojnë të zhdukur pengmarrësi egjiptian dhe marinarët shqiptarë

    Gjendet në Aleksandri anija e peshkimit, rezultojnë të zhdukur pengmarrësi egjiptian dhe marinarët shqiptarë

Autoritetet egjiptiane kanë gjetur në Aleksandri anijen e peshkimit që rezulton e marrë peng prej disa ditësh. Mësohet se në anijen “Çelepia 2” e ankoruar në port, ndodheshin 3 shtetas

Lexo me Shume

Gjendet në Sarandë 16-vjeçarja e zhdukur: U largova me dëshirë

    Gjendet në Sarandë 16-vjeçarja e zhdukur: U largova me dëshirë

16-vjeçarja që rezultonte e zhdukur prej disa ditësh, Gazije Kazija, është gjetur në qytetin e Sarandës. Mësohet se ajo është vetëdorëzuar në Policinë e Sarandës, ku ka shkuar bashkë me

Lexo me Shume

Gjendet pas 20 orësh, 9-vjeçari i zhdukur në Durrës

    Gjendet pas 20 orësh, 9-vjeçari i zhdukur në Durrës

Një ditë pas zhdukjes së një të mituri, Policia e Durrësit nisi hetimin për gjetjen e tij. Burime të policisë bëjnë së fundmi me dije se 9-vjeçari i zhdukur Brajan

Lexo me Shume

Kelmend Balili është zhdukur, familjarët: Nuk e dimë ku ndodhet

    Kelmend Balili është zhdukur, familjarët: Nuk e dimë ku ndodhet

Kelmend Balili është zhdukur pa lënë gjurmë, ndërkohë që familjarët e tij janë shprehur se nuk kanë mundur të kontaktojnë prej ditës së djeshme me të. Mëngjesin e të enjtjes,

Lexo me Shume

Raporti: 6,000 refugjatë të mitur u zhdukën në Gjermani gjatë 2015-s

    Raporti: 6,000 refugjatë të mitur u zhdukën në Gjermani gjatë 2015-s

Mijëra fëmijë dhe të rinj nga vendet e Afrikës, Lindjes së Mesme dhe Azisë Qendrore janë zhdukur pa lënë gjurmë. Mediat gjermane thanë gjatë kësaj të hëne se ndër 5,835

Lexo me Shume

Zhduken 100 emigrantë në Greqi

    Zhduken 100 emigrantë në Greqi

100 emigrantë që do të transportoheshin nga Greqia në drejtim të Turqisë ditën e sotme rezultojnë të zhdukur. Autoritetet e sigurisë në ishullin Kios janë duke kërkuar emigrantët që nuk

Lexo me Shume