Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Zenit"

Merkato – Witsel-Matuidi, Juventus gati për goditjen e dyfishtë

    Merkato – Witsel-Matuidi, Juventus gati për goditjen e dyfishtë

Në shtëpinë e Juventus-it po mendohet për fazën post-Pogba, edhe pse nuk ka ende asgjë zyrtare për largimin e tij. Për arsye edhe të dëmtimit të gjatë të Claudio Marchisio-s,

Lexo me Shume