Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "zemerim"

Gjermania e tronditur nga dy sulmet, shpërthen zemërimi ndaj kancelares: Merkel i ka duart me gjak

    Gjermania e tronditur nga dy sulmet, shpërthen zemërimi ndaj kancelares: Merkel i ka duart me gjak

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Dy sulmet e shënuara gjatë kësaj jave në Gjermani kanë tronditur së tepërmi qytetarët vendas. Ditën e hënë, më 18 korrik,

Lexo me Shume