Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Zefina Hasani"

(EKSKLUZIVE) Reagon Ledion Liço pas pushimit nga puna të autores Hasani

    (EKSKLUZIVE) Reagon Ledion Liço pas pushimit nga puna të autores Hasani

    Pas largimit  të autores së programit “The Voice Of Albania”, Zefina Hasani, si pasojë e një debati lidhur me performancën e Ledri Vulajt mbrëmjen e kaluar (lexo këtu),

Lexo me Shume

(Ekskluzive) Zefina Hasani largohet nga “The Voice”. Nuk shkel mbi parimet e mia. Ledri, i papranueshëm në një spektakël ku këndohet “live”

    (Ekskluzive) Zefina Hasani largohet nga “The Voice”. Nuk shkel mbi parimet e mia. Ledri, i papranueshëm në një spektakël ku këndohet “live”

Ështe vënë re një “betejë” virtuale midis autores Zefina Hasani dhe drejtuesit artistik të “The Voice” Alban Males, që nisi pikërisht në momentin kur ky i fundit publikoi një foto

Lexo me Shume