Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Zedd"

Rikthehet Kesha! Nuk do ta besoni se kush do ta kthejë në skenë

Rikthehet Kesha! Nuk do ta besoni se kush do ta kthejë në skenë

Pas dhimbjes, mesa duket Kesha-s i është rikthyer buzëqeshja. Me anë të një postimi në Instagram, ajo ka treguar se po regjistron një këngë të re: “Është një mrekulli që

Lexo me Shume