Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Zayn Malik"

Grupi “One Direction” humbet një tjetër anëtar!

    Grupi “One Direction” humbet një tjetër anëtar!

Pas lamtumirës së shumëpërfolur të Zayn Malik, i cili arriti të firmoste një kontratë me ‘Columbia Records’, tashmë edhe Liam Payne ka deklaruar se ka firmosur një kontratë si solist

Lexo me Shume

Gigi Hadid drejt Londrës për të mbështetur të dashurin

Gigi Hadid drejt Londrës për të mbështetur të dashurin

Vetëm pak ditë pasi Zayn Malik anuloi një koncert për shkak të problemeve me ankthin dhe vetëm një ditë pasi kishte mbështetur hapur të dashurin e saj me anë të

Lexo me Shume

(Video) Zayn e Gigi, sërish krah njëri-tjetrit!

    (Video) Zayn e Gigi, sërish krah njëri-tjetrit!

Ndarjet janë gjithmonë të vështira! E tillë ka qenë edhe për çiftin e famshëm Zayn Malik dhe Gigi Hadid. Zërat për ndarjen e tyre ishin shumë të fortë në javët

Lexo me Shume

Një tjetër çift i famshëm vendos të ndahet!

    Një tjetër çift i famshëm vendos të ndahet!

Pas ndarjes së Taylor Swift dhe Calvin Harris, një tjetër ndarje vjen nga Hollivudi: Gigi Hadid është ndarë nga Zayn Malik. Në fakt, Gigi dhe Zayn janë ndarë e janë

Lexo me Shume

Zayn Malik ndahet nga Gigi Hadid?!

    Zayn Malik ndahet nga Gigi Hadid?!

Zayn Malik ndahet nga Gigi Hadid?! Sipas zërave që qarkullojnë së fundmi çifti nuk është më bashkë. E pra, s’na mbetet gjë tjetër veçse të harrojmë krahët robotikë apo shikimet

Lexo me Shume

Azealia Banks sulmon Zayn Malik! Pezullohet nga Twitter

    Azealia Banks sulmon Zayn Malik! Pezullohet nga Twitter

Reperes amerikane Azealia Banks i është pezulluar profili i saj në Tëitter për shkak të disa postimeve të cilësuara raciste kundrejt këngëtarit Zayn Malik. Historia filloi në momentin që Banks

Lexo me Shume

Gigi Hadid, siç nuk e keni parë kurrë

Gigi Hadid, siç nuk e keni parë kurrë

Pavarësisht se është një nga modelet më të kërkuara dhe më të përfolura të momentit, Gigi Hadid, në fund të fundit, është thjesht një 20-vjeçare. Dhe këtë e ka treguar

Lexo me Shume