Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Zana Çela"

Zana Çela, drejtoresha e re e TKOB

    Zana Çela, drejtoresha e re e TKOB

Producentja e njohur, Zana Çela, është emëruar drejtoresha e re e Teatrit Kombëtar të Operës dhe Baletit. Ajo është shpallur fituese e këtij posti, duke lënë pas kandidatin tjetër, Josif

Lexo me Shume