Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Yzberisht"

Ndërpritet furnizimi me ujë në Yzberisht, UKT: Punime për linjën e re

    Ndërpritet furnizimi me ujë në Yzberisht, UKT: Punime për linjën e re

Ujësjellës Kanalizime Tiranë ka njoftuar se do të ketë ndërprerje të furnizimit me ujë të pijshëm në Yzberisht nga sot pas mesnatës deri në orën 14:00 të ditës së nesërme.

Lexo me Shume