Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Yvette Noel-Schurre"

Eshtrat e Prince digjen. Të afërmit i japin lamtumirën në një ceremoni private

    Eshtrat e Prince digjen. Të afërmit i japin lamtumirën në një ceremoni private

“ “Eshtrat e Prince janë djegur”, – njoftoi dje publicistja e yllit të muzikës pop. Yvette Noel-Schurre nuk dha informacion shtesë se kur dhe ku u krye procedura. “Prince u

Lexo me Shume