Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Yulin"

Mirësevini në Kinë, aty ku qeni e macja serviren me verë të bardhë

Mirësevini në Kinë, aty ku qeni e macja serviren me verë të bardhë

  Keni menduar ndonjëherë se Shqipëria është një ndër vendet që keqtrajtojnë kafshët ? Epo jo, nuk jemi. Madje lidhur me këtë që do të lexoni, ne jemi vend që

Lexo me Shume