Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Youtube"

Era feston 100 milionët e parë!

    Era feston 100 milionët e parë!

100 milionë herë “Bonbon”! Këngëtarja Era Istrefi ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale kënaqësinë e arritjes së 100 milionë klikimeve në Youtube të këngës së saj ndërkombëtarisht

Lexo me Shume

(Video) Sa skena seksi mund të xhirohen në një ditë? Pornostaret rrëfejnë…

    (Video) Sa skena seksi mund të xhirohen në një ditë? Pornostaret rrëfejnë…

Kush më shumë e kush më pak, thuajse të gjithëve u ka rastisur të shohin filma pornografikë. E ndërsa shikuesit marrin kënaqësinë që u nevojitet, nuk mund të themi të

Lexo me Shume

(Video) E keni pyetur ndonjëherë veten si dukeni kur arrini orgazmën?

Jo gjithmonë fytyra apo mimika jonë është një pamje e këndshme për t’u parë kur përjetojmë një orgazmë. Por disa persona kanë marrë guximin për ta treguar atë (po flasim

Lexo me Shume

Facebook dhe Youtube vendosin: Ja cilat video do të bllokohen automatikisht nga rrjeti

    Facebook dhe Youtube vendosin: Ja cilat video do të bllokohen automatikisht nga rrjeti

Gjigantët e internetit janë duke vepruar në heshtje për të ndaluar shpërndarjet e videove ekstremiste në rrjetet sociale. Ata do të përdorin shenjat dixhitale të gishtave për të identifikuar dhe

Lexo me Shume

(Video) Doni të bëni tatuazh? Ja metoda më e re me morra!

    (Video) Doni të bëni tatuazh? Ja metoda më e re me morra!

Nëse jeni duke kërkuar gjënë më të çuditshme që dikush mund t’i bëjë trupit të tij, atëherë mendoni për këtë djalë që përdor rreth 1000 morra të uritur mbi krah,

Lexo me Shume

Noizy rrëzon me “knockout” 50 Cent

Noizy rrëzon me “knockout” 50 Cent

Kur vjen fjala te reperat, direkt mendja na shkon tek ato zënkat midis grupeve të ndryshme të tyre nëpër “street fighting” apo ato duelet që nëpërmjet teksteve të këngëve ironizojnë dhe

Lexo me Shume

Sa serioze e keni marrëdhënien? Jua tregojnë rrjetet sociale…

Sa serioze e keni marrëdhënien?  Jua tregojnë rrjetet sociale…

Falë moshës dixhitale në të cilën po jetojmë, edhe marrëdhëniet mes njerëzve po ndryshojnë dita-ditës. Lidhjet romantike po evoluojnë dhe sot “vendtakimet” më të frekuentuara janë rrjetet sociale, të cilat

Lexo me Shume

Gëzuar ditëlindjen, YouTube!

    Gëzuar ditëlindjen, YouTube!

Site-i online më i frekuentuar në mbarë botën feston sot 11- vjetorin e publikimit të videos së parë. Në të vërtetë, YouTube është krijuar më 14 shkurt të vitit 2005,

Lexo me Shume

PornHub zbulon “sekretet”. Ja cilat kategori të pornos pëlqejnë femrat!

  PornHub zbulon “sekretet”. Ja cilat kategori të pornos pëlqejnë femrat!

Me siguri e dini se edhe femrat shohin filma porno, apo jo? Për ta vërtetuar këtë, një nga faqet më

Lexo me Shume