Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Your Face Sounds Familiar"

Finalja e “YFSF”, do të shohim sërish fytyrat e këngëtarëve tanë?

Finalja e “YFSF”, do të shohim sërish fytyrat e këngëtarëve tanë?

U bë ‘rutina’ e shumë teleshikuesve: mbrëmja e së hënës i përkiste “Your Face Sounds Familiar”! Spektakël i cili sonte në mbrëmje ka edhe puntatën e tij të fundit. Mendimi

Lexo me Shume

Transformimi i jashtëzakonshëm i Rozana Radit. Ja ndërhyrja e radhës!

    Transformimi i jashtëzakonshëm i Rozana Radit. Ja ndërhyrja e radhës!

Herë pas here Rozana Radi bën ndryshime rrënjësore. Një herë me flokë të kuqe, një herë bjonde, një herë çokollatë. Një herë me tualet e njëherë pa tualet. Por ndryshimi 

Lexo me Shume