Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Young Zerka"

(Video) Young Zerka publikon “Love”

    (Video) Young Zerka publikon “Love”

“Love” titullohet kënga e re e lançuar vetëm para pak minutash nga Young Zerka! I veçantë si gjithnjë, me këtë këngë Zerka kërkon të ‘pushtojë’ stinën e nxehtë të verës,

Lexo me Shume