Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Young Money"

Artistët bëhen bashkë për tragjedinë belge

    Artistët bëhen bashkë për tragjedinë belge

  Pas sulmeve terroriste në Bruksel, të martën në mbrëmje, shumë artistë, tekstshkrues, muzikantë, këngëtarë dhe kompozitorë janë bërë pjesë e dhimbjes së popullit belg. Për të shprehur dhimbjen e

Lexo me Shume