Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "yoga"

Kjo mund të jetë arsyeja më e çuditshme për arrestimin e një pasagjeri në avion

    Kjo mund të jetë arsyeja më e çuditshme për arrestimin e një pasagjeri në avion

Një aeroplan  japonez mësohet se ka bërë kthim të detyruar në Hawai për shkak të një pasagjeri të dhunshëm që ndodhej në bord, i cili këmbëngulte të bënte joga dhe

Lexo me Shume