Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ylli Limani"

Ylli Limani lançon ““Ku je kon prom”

    Ylli Limani lançon ““Ku je kon prom”

  Mbrëmjen e djeshme, këngëtari i dalë nga skena e “The Voice of Albania”, Ylli Limani, ka lançuar këngën e tij të re me titullin “Ku je kon prom”. Kënga

Lexo me Shume