Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "YFSF"

Azisi poston performancën e Kastros. Komentuesit “e masakrojnë”

    Azisi poston performancën e Kastros. Komentuesit “e masakrojnë”

Të gjithë e mbajmë mend performancën e Kastro Zizos të hënën në “Your Face Sounds Familiar”, ku ai imitoi këngëtarin Azis. Performanca e Kastros u komentua gjerësisht nëpër portale, pasi pamja

Lexo me Shume