Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Yahoo"

Grupe kriminale ruse hakojnë me miliona llogari në Google, Yahoo dhe Microsoft

    Grupe kriminale ruse hakojnë me miliona llogari në Google, Yahoo dhe Microsoft

Sipas një raporti investigativ, miliona llogari email-i dhe  kode janë hakuar duke shënuar kështu një shkelje gjigante të privatësisë. Më shumë se 250 milionë përdoruesve të postës elektronike u janë

Lexo me Shume

SHBA, vidhen miliona të dhëna të adresave e-mail të Google dhe Yahoo

    SHBA, vidhen miliona të dhëna të adresave e-mail të Google dhe Yahoo

Të dhënat e sigurisë së 272,3 milionë adresave të email-it të disa site-ve të njohura janë vjedhur për t’u këmbyer në tregun e zi rus. Ky informacion i nxjerrë në

Lexo me Shume