Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Xuxi"

The Voice of Albania, zbulohen emrat e dy trajnerëve të mbetur

    The Voice of Albania, zbulohen emrat e dy trajnerëve të mbetur

Paneli i trajnerëve të The Voice of Albania për këtë vit është kompletuar së fundmi. Pas Alban Skënderajt dhe Genc Salihut, mësohet se pjesë e panelit do të jenë këngëtarët

Lexo me Shume