Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "xhihab"

Postojnë foto si modelë në Instagram, merren masa radikale kundër çiftit iranian

Postojnë foto si modelë në Instagram, merren masa radikale kundër çiftit iranian

Elnaz Golrokh dhe Hamid Fadaei – Dubai ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 “Xhihab” është termi konkret që përdoret në Iran për mbulimin e femrave myslimane. Thënë këtë,

Lexo me Shume