Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Xhesika Berberi"

Ja si u përgjigjet Xhesika Berberi thashethemeve se është ndarë nga i dashuri

    Ja si u përgjigjet Xhesika Berberi thashethemeve se është ndarë nga i dashuri

Modelja shqiptare Xhesika Berberi është përfolur kohët e fundit për ndarjen e saj nga i dashuri, një marrëdhënie që vijonte prej disa vitesh. Mungesa e postimeve në rrjetet sociale me

Lexo me Shume