Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Xherdan Shaqiri"

Shaqiri dhe Xhaka – A do i lejojë FIFA të luajnë për Kosovën?

    Shaqiri dhe Xhaka – A do i lejojë FIFA të luajnë për Kosovën?

Pranimi i Kosovës nga FIFA ditën e premte ishte një lajm historik për të gjithë futbollin shqiptar. Kjo sigurisht që nuk ishte një ditë e gëzueshme për Serbinë, e cila

Lexo me Shume