Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Xhensila Myrtezaj"

Kjo video e Xhensila Myrtezajt do t’ju motivojë të gjithëve

    Kjo video e Xhensila Myrtezajt do t’ju motivojë të gjithëve

Pak ditë më parë ju treguam se Xhensila Myrtezaj ishte duke pushuar në Afrikën e largët bashkë me të fejuarin e saj, Bes Kallakun. Mesa duket, këngëtarja është kthyer nga

Lexo me Shume

Xhensila, “high” prej dashurisë

    Xhensila, “high” prej dashurisë

Kjo verë e ka sjellë Xhensila Myrtezajn më seksi se kurrë. Ajo ka publikuar klipin e saj më të ri, njëkohësisht edhe një nga më të “nxehtët” që Xhensila ka

Lexo me Shume

Një “i tretë” futet mes Besit dhe Xhensilës

Një “i tretë” futet mes Besit dhe Xhensilës

Tani që vera sapo ka “zbarkuar” me vapën e saj, personazhet e famshëm të ekranit u janë drejtuar bregdeteve për t’u freskuar. Disa po shijojnë Rivierën Shqiptare, disa bregdetin turk,

Lexo me Shume

Ja shakaja që Xhensila Myrtezaj i bën Besit…

    Ja shakaja që Xhensila Myrtezaj i bën Besit…

Ai është një nga çiftet më aktivë e më karizmatikë të ekranit shqiptar. Xhensila Myrtezaj e Bes Kallaku jo vetëm që pëlqehen nga një pjesë e madhe e publikut për

Lexo me Shume

Xhensila Myrtezaj ka një mesazh për gazetarët

    Xhensila Myrtezaj ka një mesazh për gazetarët

Xhensila Myrtezaj konsiderohet si një nga këngëtaret më të ëmbla të showbiz-it shqiptar, bukuria e së cilës është përmendur pothuajse në çdo artikull që mediat kanë shkruar rreth saj. Megjithatë, kur

Lexo me Shume