Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Xhemi Shehu"

Beatrix Ramosaj nuk ndalet. I shkruan edhe Xhemi Shehut…

    Beatrix Ramosaj nuk ndalet. I shkruan edhe Xhemi Shehut…

Ende vazhdon të flitet për eventin “Top Music Awards” të zhvilluar ditën e premte,  ku shumë prej artistëve të momentit në vend iu dhanë çmime për këngët e tyre. Mes

Lexo me Shume