Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Xhelozi"

Krimi në familje, çifti u konfliktua për karikuesin e telefonit

    Krimi në familje, çifti u konfliktua për karikuesin e telefonit

Ngjarja e rëndë e shënuar mëngjesin e djeshëm mendohet të jetë shkaktuar prej një konflikti banal. Punonjësi i Gardës të Republikës së Shqipërisë, Admir Dervishi 29 vjeç, ka treguar gjatë

Lexo me Shume