Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Xhek Nasufi"

(Ekskluzive) Olta Gixhari sërish single

    (Ekskluzive) Olta Gixhari sërish single

Gjatë muajve të fundit është folur për lidhjen e Olta Gixharit me Xhek Nasufin dhe faktin që ata kanë diferencë moshe. Pavarësisht të gjitha fjalëve që qarkulluan, çifti shfaqej shumë i

Lexo me Shume