Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Xhaka"

Po mamaja e vëllezërve Xhaka, për kë bën tifo sot?

    Po mamaja e vëllezërve Xhaka, për kë bën tifo sot?

  Kryefjalë e ditës së sotme është vetëm ndeshja e dytë e “Euro 2016”, Shqipëri-Zvicër, të cilat përballen në stadiumin “Stade Bollaert-Delelis”, Lens. Përvec kësaj, përballja e vëllezërve Xhaka nuk

Lexo me Shume