Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "X-Men: Apocalypse"

“Fox” kritikohet ashpër për dhunën ndaj Jennifer Lawrence

    “Fox” kritikohet ashpër për dhunën ndaj Jennifer Lawrence

Posteri që promovonte daljen në kinema të “X-Men: Apocalypse” nuk është pritur aspak mirë. Në të shfaqet personazhi i Oscar Isaac, i cili është duke mbytur superheroinën Mystique, roli i

Lexo me Shume