Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "X Factor"

Arilena Ara ‘kopjon’ Tunën dhe Viola Spiron!

    Arilena Ara ‘kopjon’ Tunën dhe Viola Spiron!

A ju kujtohet Arilena Ara, këngëtarja e vogël dhe e talentuar, fituese e “X Factor”? Epo, sot edhe mund të mos e njihni. Si në këngën “TokeRroke” të lançuar së

Lexo me Shume